poniedziałek, 3 lutego 2014

"Around the word", czyli finał projektu z BZ WBK .


Po kilku miesiącach solidnej pracy dla grupy podopiecznych uczęszczających na  zajęciach z języka angielskiego nadszedł czas podsumowań. W ramach realizowanego projektu English- feel it! dla dzieciaków zorganizowano wycieczkę do Parku Miniatur w Inwałdzie. Była ona ciekawą formą nawiązania do treści, które miały one na środowych zajęciach angielskiego dotyczących kultur różnych krajów. Dzięki temu mogły zobaczyć te miejsca o których tylko słyszały czy też podziwiały na fotografiach. 
Wychowankowie byli zachwyceni całym parkiem i pomimo mroźnej pogody z wielkim zaangażowaniem wsłuchiwali się w słowa przewodnika, który bardzo ciekawie opowiadał nam o kolejnych miastach i zabytkach. W przeciągu dwóch godzin "podróżowaliśmy" przez wszystkie kontynenty i zobaczyliśmy  takie miejsca jak Plac Świętego Piotra, rzymskie Koloseum, londyński Big Ben czy też Operę w Sydney.
Przed nami jeszcze organizacja Forum Kultur, podczas którego dzieciaki będą prezentowały efekty swojej kilkumiesięcznej nauki angielskiego związanego z poznawaniem kultur innych krajów. Relacja z tego wydarzenia już wkrótce! 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz